STDPEACE TİC. LTD. ŞTİ. 
Gelişen web teknolojilerine yön veren ve ileri düzey sunduğu çözümleri ile tanışmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
KemalTürkler Mahhallesi Maçka Caddesi No 94 Dire 9
admin@admin.com
+90000 000 00 00

Bizi takip et

|

Gücüne inanan bir dijital medya ajansıyız
Yaratıcı fikirler. Harika fikirleri güzel ürünlere dönüştürmeyi seviyoruz.

Masaüstü INSTAGRAM BOT (Toplu mesaj özelliği ile )

450 400 +KDV
Masaüstü INSTAGRAM BOT (Toplu mesaj özelliği ile )

Açıklama

Günümüzde her Başarılı İşletme ve Birey, Sosyal Medya Pazarlamasının gücünü anlıyor. Instagram'ın Sosyal Medya Pazarlamasındaki önemli rolünü biliyorlar. ancak Instagram kullanıcılarını Beğeniler, Yorumlar ve aşağıdakilerle çekmek kolay bir iş değildir. bu belirli görev için genellikle bir Sosyal Medya Uzmanı ekibi tutmaları gerekir ve çok fazla zaman ve çaba harcar. İletişim : stdpeace@gmail.com İnstagram : barisaktas94 VAR OLAN TÜM KULLANICILARA TOPLU MESAJ GÖNDERME ÖZELLİĞİ Belirli Kullanıcı Adı veya hashtag'e göre Gönderiler Belirli Kullanıcının Gönderilerine veya Hashtag'e Göre Yorum Yapın Kullanıcıyı Hashtag ile Takip Edin Belirli Kullanıcı Mesajlarında veya Hashtag Gönderilerinde Herkesten Kolayca Bahsedin Kullanıcıları Kullanıcı Adı veya Hashtag ile Takibi Bırakın Chrome Tarayıcıya İhtiyaç Duyar İstediğiniz Birçok Yorumu Kullanın (Listeden) (Rastgele) Listeden Rastgele Yorumlar Daha Sonra Kullanmak için Kullanıcıları İçe ve Dışa Aktarın kullanıcıları belirli bir hashtag'den çıkarın belirli bir kullanıcı "takipçilerinden" kullanıcıları ayıklayın Gecikme Özelliği Takip etmeyi bırakmak için (veya herhangi bir kullanıcıdan) hesabınızdan aşağıdakileri alın tek tıklama fonksiyonu (Kullanıcıları takip edebilir ve bir aradan sonra takibi bırakabilirsiniz)

150+

Özellik

Sık Sorulan Sorular

Sorunuzun cevabını görmüyorsanız, iletişim formumuzdan bize bir e-posta gönderebilirsiniz.

Almak istediğiniz yazılımı hemen satın al butonu yardımı ile satın al formuna ulaşabilir yada kolay iletişim butonu ile bizimle iletişime geçerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Satışını yaptığımız tüm scriptlerimiz full açık kaynak olması sebebi ile birden fazla siteye herhangi bir sınırlama olmadan kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yinede sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.

Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.

Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.

Eski web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz alanında uzman editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak girilir. Siteniz bu aşamalarda yayında olmayacaktır ve yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.

Demo Bilgileri

Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için hızlı çözümler getiriyoruz.

1
Admin Kullanıcı:

#

Admin Şifre:

#

1
Demo Panel:

#

Nasıl Yapıyoruz?

Bilmeniz gereken her şeyi öğrenin
bir iş süreci modeli oluşturma hakkında.

Değerlendirmeler

Yorum Yap

Yorum yapmak için lütfen giriş yapın

Son Eklenenler

Henüz ikna olmadınız mı ? Birlikte harika bir şey yapalım