STDPEACE TİC. LTD. ŞTİ. 
Gelişen web teknolojilerine yön veren ve ileri düzey sunduğu çözümleri ile tanışmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
KemalTürkler Mahhallesi Maçka Caddesi No 94 Dire 9
admin@admin.com
+90000 000 00 00

Bizi takip et

|

Gücüne inanan bir dijital medya ajansıyız
Yaratıcı fikirler. Harika fikirleri güzel ürünlere dönüştürmeyi seviyoruz.

Web Tasarımı Nedir?

Yeni bir web sitesini sıfırdan oluştur!

Web Tasarımı Nedir?Beyin Fırtınası, Markalaşma, Web Tasarımı, Analiz, Bağlan, Paylaş

Site ziyaretçilerinize sayfa gönderen etkileşimli özelliklerin düzenini, renklerini, metin stillerini, yapısını, grafiklerini, görüntülerini ve kullanımını belirleyen bir elektronik dosyalar koleksiyonunu kavramsallaştırma, planlama ve oluşturma sürecidir.

Bir Web sitesi kurmaya hazır olduğunuzda, bir dizi alternatif seçenek vardır:

Web Sitesi Tasarlamak İçin Basit Bir 1-2-3 Kılavuzu

Web Tasarımı için basit bir 1 2 3 KılavuzuWeb Tasarımı İçin 1 2 3 Kılavuzu

  1. Benzersiz bir web sitesi oluşturmak için profesyonel bir web tasarım uzmanından destek alabilirsiniz.
  2. Adobe Photoshop® ile web siteniz için özel görseller hazırlayabilirsiniz. Bu konuda en iyisi budur. Başka bir programı denemeyin bile. Çünkü başka bir programı denemeye kalkarsanız buna geçmeniz oldukça zor olacaktır. Biraz kendinizi zorlayın ve Adobe Photoshop’u öğrenin. Oluşturmuş olduğunuz görselleri  Adobe Dreamweaver gibi hazır yazılımları kullanarak kendi web site şablonunuzu oluşturabilirsiniz. (Bu programlar teknik uzmanlık gerektirir.)
  3. Şirketinizin kurumsal renkleri, özel olarak hazırlanmış grafikleri, gerçek görsel/video ve metinleri ile önceden ayarlanmış ya da özelleştirilebilir hazır şablonlarla online web tasarımı araçlarına göz atabilirsiniz.

Web sitenizin tasarımında yer alan özelleştirme derecesi, sitenizi hazır ve çalışır hale getirmenin hızını ve maliyetini belirleyecektir.

Web Tasarımı Online İşletmeme Nasıl Yardımcı Olabilir?

Sizi ve şirketinizi kaliteli kılar ve aşağıda verilen maddelerdeki teknik sorunlardan korur;

  • Web tasarımı, müşterilerinize güven verir ve ziyaretçilerinizin ihtiyaçlarını karşılar. Gereksiz ve kafa karıştırıcı tasarım öğeleri olmadan müşterilerinize bilmek istediklerini hızla anlatır.
  • Web sitenizin tasarımdaki akışını tahmin edilebilir, tutarlı ve anlaşılması kolay olduğundan emin olun. Özel olarak tasarlanmış ve hazırlanmış bir web tasarımı, ziyaretçileriniz ile güvenilir bir ilişki kurmanıza yardımcı olacaktır.
  • Arama motorlarında web sitenizi görünür kılar. Web sitenizin tasarımı ne kadar çekici olursa olsun, arama motorlarının okuyabileceği bir şekilde kodlanmamışsa, arama motorlarının sonuç sayfalarında görünmeyecektir.
  • Bir müşterinin siteden uzaklaşması çok fazla zaman almaz. Uzun yüklenme süresi, aradığını bulamamak, kırık bağlantılar, kalitesiz (kopya) görseller ve içerikler, profesyonel web tasarım hizmeti tarafından çözülebilecek konulardan sadece bir kaçıdır.

FAYDALI İPUCU

Mutlaka Araştırın ve Danışın

Tüm bunların yanı sıra profesyonel bir web tasarım ajansı ile çalıştığınızda sektörünüzdeki tüm rakiplerinize göre itibar açısından sizi farklı kılacaktır. Bunun farkını görebilmek için web tasarım referanslarımıza göz atmanızı önemle tavsiye ederiz.

Sadece para kazanmaya odaklanmayın. Elbette ki her firma profesyonel bir web site tasarımı yaptırırken ona maddi olarak da geri dönmesini bekler. Fakat unutmayın ki; mağazanıza, ofisinize bile ilk girişte bir yatırım yaparsınız. Bu yatırımı neden bir web site tasarımı yaptırırken düşünmeyesiniz ki? Günümüzde internet kullanımının ne kadar büyük bir potansiyel oluşturduğunu hepimiz biliyoruz. Bu sebeple yaptıracağınız web site projesine mağazanıza yada ofisinize ne kadar önem veriyorsanız bir o kadar önem vermelisiniz.

Eğer bir web tasarım uzmanı olmayı hedefliyorsanız, sizde müşterilerinize bu açıdan bakmasını sağlamak üzere ne yapacağınızı onlara anlatmaktan sıkılmayın. Doğru fiyata, doğru hizmeti almak ya da satmak için her iki tarafında ne alacağını / ne vereceğini bilmesi önemlidir.

“Profesyonel hazırlanmış bir web tasarımı, müşterilere ve arama motorlarına benzer şekilde ulaşarak, online satışlarınızda büyük bir etkisi olan önemli bir ikili amaca hizmet eder.”

KORAY KÖYLÜ

KORAY KÖYLÜ

AJANS DİREKTÖRÜ

Webajans.com, Profesyonel Web Tasarımı ile İşletmeme Nasıl Yardımcı Olabilir?

Webajans.com, şirketinizi temsil etmeye layık profesyonel bir web sitesine sahip olmanızı sağlayan özelleştirilmiş web tasarımı çözümleri sunar.

Web sitenizi en son tasarım tekniklerini kullanarak tasarlamak ve hazırlamak için profesyonel bir web tasarımı ajansıyla bire bir çalışmaya karar verebilir veya bu konuda direkt yöneterek kullanabileceğiniz hazır şablonlar sunan firmaların sitelerini ziyaret edip, özelleştirilebilir tasarım şablonları ile web tasarım ajansından danışmanlık ve destek alabilirsiniz. Her iki durumda da, webajans.com, profesyonel web tasarım araçları ve web hosting paketleri ile web sitenizin tasarımının harika görünmesini sağlar.

ÖNEMLİ NOT

Her Bütçeye Göre Web Tasarımı

Webajans.com, bütçenize göre tam olarak yapılması gerekeni yapar: web tasarım ihtiyaçlarını sıfırdan karşılar. Hazırladığımız özel web tasarımı referanslarımızı görmek için ana sayfadaki projelere göz atın.

Değerli vaktinizi ayırdığınız ve sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Web tasarımı ve diğer konularla ilgili tüm sorularınıza yanıt bulabilmek için aşağıdaki yorum bölümünden bize soru soralabilir veya Webajans.com Blog kategorisini ziyaret ederek web tasarımı hakkında daha fazla meraklarınıza yanıt bulabilirsiniz.

Henüz ikna olmadınız mı ? Birlikte harika bir şey yapalım