STDPEACE TİC. LTD. ŞTİ. 
Gelişen web teknolojilerine yön veren ve ileri düzey sunduğu çözümleri ile tanışmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
KemalTürkler Mahhallesi Maçka Caddesi No 94 Dire 9
admin@admin.com
+90000 000 00 00

Bizi takip et

|

Gücüne inanan bir dijital medya ajansıyız
Yaratıcı fikirler. Harika fikirleri güzel ürünlere dönüştürmeyi seviyoruz.

SEO Makale Nasıl Yazılır?

Ücretsiz SEO Makale Önerileri

Aslında sitenizin SEO’su için yapabileceğiniz en iyi şey mükemmel bir içerik oluşturmaktır. Sık sık makaleler yazın fakat bu makaleler bilgilendirici, okuyucuyu sıkmayacak şekilde kısa ve anlamlı olmalıdır. İçeriğiniz ne kadar iyi olursa, o kadar insan sitenizi ziyaret eder ve web sitenizle bağlantı kurmak ister. Arama motorlarında en üst sırayı hedefliyorsanız ilk olarak yapmanız gereken şey işte budur; gerçekten iyi ve sıradan olmayan bir içerik oluşturmak!

Gelelim seo makale nasıl yazılır sorusunun teknik olarak yapmanız gereken uygulamalarına. İçeriğinizi oluştudunuz fakat nasıl sıralamalara gireceğinizi, arama motorlarında nasıl daha kolay bulunabileceğinizi bilmiyorsunuz. Bundan sonraki aşamada sitenizi sıralamalarda görmek için aslında bir çok fırsatınızın olduğunu göreceksiniz. Ve bu fırsatları kullanarak başarıyı yakalamak için yapacağınız yegane şey anahtar kelimeleri kullanmak.

4 Maddede Ücretsiz SEO Uyumlu Makale Önerileri

İçeriğinizi oluşturdunuz. Peki ya şimdi ?

1. Anahtar kelimeleri keşfedin. Web sitenizi ziyaret edecek insanların hangi kelimeleri arama motorunda kullanacaklarını öğrenin ve bunu sayfanızda mutlaka kullanın. Bunun için ücretsiz anahtar kelime araçlarını kullanabilirsiniz.

2. URL’niz anahtar kelime konusunda size yardımcı olabilir! Siteniz için en iyi arama dostu URL’sini bulun.

3. H1 gibi HTML etiketleri kullanın. Arama motorlarının sitenizin önemli parçalarını bulabilmesine yardımcı olun.

4. Yüksek kaliteli bir metin için ortalama 1500 kelime kullanılır. Bu ayrıntıyı önemseyin ve anahtar kelimelerinizi unutmayın!

Son olarak; araştırın! Araştırma konusunda hız kesmeyin. Hiçbir olgunun sabit durmadığı ve yenilendiği bu dönemde her zaman yeni teknikler keşfedebilir, devamlılığı olan bir ziyaretçi akışına sahip olabilirsiniz.

Henüz ikna olmadınız mı ? Birlikte harika bir şey yapalım